Moly Okru
481 Görüntülenme
The One izle
6.0 IMDB Puanı

The One izle

(Odna)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Fiction Films
  • Film Süresi 108 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Nazarov Andrey, Anton Belov, Leonid Derbenyov
24 Ağustos 1981'de yeni evliler Larisa ve Vladimir Savitsky, Komsomolsk-on-Amur - Blagoveshchensk uçuşunun ardından uçağa bindi. İnişe 30 dakika kala sivil AN-24 tipi uçak, yerden 5 kilometreden daha yüksek bir irtifada başka bir uçakla çarpıştı ve parçalara ayrıldı. Kimsenin hayatta kalmaması gerekiyordu ama bir mucize oldu. Larisa Savitskaya, geçilmez taygada uçağın enkazının ortasında uyandı. Şimdi kendisi, yalnızca güçlü fikirli bir kişinin yapabileceği gerçek bir mucize yaratmak zorundaydı.

Sitemiz üzerinden The One izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

The One Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

The One Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.