230 Görüntülenme
The Princess (Diana) izle
7.5 IMDB Puanı

The Princess (Diana) izle

(The Princess)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Lightbox, Home Box Office (HBO), Sky Documentaries
  • Film Süresi 109 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Ed Perkins
Zamansız ölümünden onlarca yıl sonra, Prenses Diana gizemi, cazibeyi ve yanlış giden modern peri masalını çağrıştırmaya devam ediyor. Hem İngiliz monarşisini zayıflatan genişleyen çatlakların hem de basının yıkıcı mekanizmasının bir sembolü olarak Galler Prensesi, benzersiz bir şöhret yükselişi ve bunun yanında gelen yıpratıcı zorluklarda yol aldı. Tamamen sürükleyici arşiv görüntülerinden hazırlanmış ve geçmişe yönelik seslerin dikkat dağıtmasından bağımsız olarak hazırlanmış bu hipnotik ve cüretkar bir şekilde ortaya koyan belgesel, Halkın Prensesi'nin hikayesinin daha önce hiç olmadığı gibi önümüzde açılmasına izin veren farklı bir resmi yaklaşım benimsiyor.

Sitemiz üzerinden The Princess (Diana) izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

The Princess (Diana) Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

The Princess (Diana) Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.