373 Görüntülenme
The Rose Maker izle
6.4 IMDB Puanı

The Rose Maker izle

(The Rose Maker)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Estrella Productions, France 3 Cinéma, Auvergne Rhône-Alpes Cinéma
  • Film Süresi 95 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Fadette Drouard, Blandine Jet, Philippe Le Guay
Ödüller 1 ödül
Havva, dünyanın en ünlü gül yaratıcılarından biriydi. Bugün, şirketi iflasın eşiğinde. Bunun da ötesinde, sekreteri Vera, kesinlikle bahçecilik becerileri olmayan üç dışlanmış kişiyi işe aldı. Hiçbir ortak noktaları olmamasına rağmen hayatlarını sonsuza kadar değiştirebilecek en çılgın planı yaparlar...

Sitemiz üzerinden The Rose Maker izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

The Rose Maker izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

The Rose Maker izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.