Moly Okru
296 Görüntülenme
The Seven Deadly Sins Grudge of Edinburgh Part 1 izle
7.6 IMDB Puanı

The Seven Deadly Sins Grudge of Edinburgh Part 1 izle

(The Seven Deadly Sins: Grudge of Edinburgh)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Alfred Image Works, Marvy Jack
Yönetmen
Senaryo Rintarou Ikeda, Nakaba Suzuki
Meliodas ve Elizabeth'in oğlu Tristan, Tanrıça Klanı'nın gücünü miras alır ve insanların yaralarını ve yaralanmalarını iyileştirebilir, ancak İblis Klanı gücünü kontrol edemediği için sık sık başkalarına zarar verir. Tristan, ailesini korumak için Edinburgh Kalesi'ne gider ve yol boyunca bir sürü yeni arkadaşla tanışır.

Sitemiz üzerinden The Seven Deadly Sins Grudge of Edinburgh Part 1 izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

The Seven Deadly Sins Grudge of Edinburgh Part 1 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

The Seven Deadly Sins Grudge of Edinburgh Part 1 Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.