406 Görüntülenme
The Storied Life of A.J. Fikry izle
6.6 IMDB Puanı

The Storied Life of A.J. Fikry izle

(The Storied Life of A.J. Fikry)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi BCDF Pictures, Empathy Machines, Three Point Capital
  • Film Süresi 105 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Gabrielle Zevin
Bu komik aşk hikayesi, hayatı hiç de beklediği gibi olmayan AJ Fikry'nin hikayesini anlatıyor. Karısı öldü, kitabevi tarihinin en kötü satışlarını yaşıyor ve şimdi Poe'nun şiirlerinin ender bir baskısı olan değerli varlığı çalındı. İnsanlardan vazgeçmiştir ve dükkânındaki kitaplar bile dünyanın çok hızlı değiştiğini hatırlatır. Ancak mağazaya gizemli bir paket geldiğinde bu, Fikry'ye hayatını yeniden kurma ve her şeyi yeniden görme şansı verir.

Sitemiz üzerinden The Storied Life of A.J. Fikry izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

The Storied Life of A.J. Fikry izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

The Storied Life of A.J. Fikry izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.