Moly Okru
334 Görüntülenme
The Substitute izle
6.4 IMDB Puanı

The Substitute izle

(The Substitute)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Diego Lerman, María Meira, Luciana De Mello
Ödüller 2 ödül & 2 Adaylık.
Prestijli bir üniversite profesörü olan Lucio, büyüdüğü Buenos Aires'in banliyölerindeki bir lisede vekil öğretmenlik görevini üstlenir. Masallar, romanlar ve şiirler aracılığıyla sınıfını günlük yaşamlarının sert gerçekliğinden uzaklaştırmaya çalışır. Ancak çok geçmeden, öğrencilerinden biri olan Dilan, yerel bir uyuşturucu baronu tarafından tehdit edilince mesleki görevlerini bırakmak zorunda kalır.

Sitemiz üzerinden The Substitute izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

The Substitute Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

The Substitute Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.