Moly Okru
267 Görüntülenme
The Tigers Nest izle
5.6 IMDB Puanı

The Tigers Nest izle

(Ta'igara: An adventure in the Himalayas)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 94 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Brando Quilici, Hugh Hudson, Rupert Thomson
Himalayaların vadilerinde yetim bir çocuk, bir Bengal kaplanı yavrusunu kaplanın annesini öldüren acımasız kaçak avcıların elinden kurtarır. Birlikte Himalaya dağlarında, Budist rahiplerin 1950 Çin'in Tibet'i işgalinden sonra sığındıkları ve büyük kedileri korudukları "Kaplan Yuvası" olarak bilinen Bhutan'daki Taktsang manastırına doğru yola çıktılar. İki öksüz, bir kaplan yavrusu ve bir çocuğun dostluğunun hikayesi üzerinden hayvanları korumanın öneminden bahseden, tüm aile için harika bir yeni film, bir kardeşlik ve hayatın keşfi hikayesinde.

Sitemiz üzerinden The Tigers Nest izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

The Tigers Nest Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

The Tigers Nest Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.