163 Görüntülenme
The Visitor izle
4.0 IMDB Puanı

The Visitor izle

(The Visitor)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Blumhouse Television, Bradley Pilz Productions, Divide/Conquer
  • Film Süresi 89 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Simon Boyes, Adam Mason
Kayınpederinin ölümü de dahil olmak üzere bir dizi trajediden sonra Robert ve karısı Maia, çocukluk evlerine geri dönmek için Londra'daki evlerini terk eder. Ancak Robert, tavan arasında kendi tüküren görüntüsü olan bir adamın eski bir portresini keşfedince, sadece ziyaretçi olarak bilinen bu gizemli görsel ikizin kimliğini keşfetmek için bir tavşan deliğine iner. Ziyaretçinin nereye gittiğini, ölümün de peşinden geldiğini fark etmesi uzun sürmez.

Sitemiz üzerinden The Visitor izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

The Visitor izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

The Visitor izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.