Moly Okru
433 Görüntülenme
The Volcano Rescue from Whakaari izle
8.5 IMDB Puanı

The Volcano Rescue from Whakaari izle

(The Volcano: Rescue from Whakaari)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 98 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Mark Bailey, Dallas Brennan
22 kişinin hayatını kaybettiği 2019 Whakaari / White Island volkanik patlamasının yakından incelendiği film, sıradan insanların olağanüstü şeyler yapmaya çağrıldığı bir günü içgüdüsel olarak anlatıyor ve bu trajik olayı daha geniş bir doğa, dayanıklılık, dayanıklılık bağlamı içine yerleştiriyor. ve ortak insanlığımızın gücü.

Sitemiz üzerinden The Volcano Rescue from Whakaari izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

The Volcano Rescue from Whakaari izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

The Volcano Rescue from Whakaari izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.