Moly Fembed Okru SB
326 Görüntülenme
The Wandering Moon izle
7.1 IMDB Puanı

The Wandering Moon izle

(The Wandering Moon)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Uno. Films
  • Film Süresi 150 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Sang-il Lee, Nagira Yuu
Yağmurlu bir akşam, 19 yaşındaki üniversite öğrencisi Fumi Saeki, parkta 9 yaşındaki Sarasa Kanai ile karşılaşır. Kanai Sarasa sırılsıklam. Ailesinden ayrılmış ve teyzesiyle yaşıyor ama Saeki Fumi'ye teyzesine geri dönmek istemediğini söylüyor. Saeki Fumi, Kanai Sarasa'yı dairesine götürür ve önümüzdeki 2 ay birlikte yaşarlar. Saeki Fumi daha sonra adam kaçırmaktan tutuklanır. Tehlikeli bir adam kaçıran olarak etiketlendi ve Kanai Sarasa, fakir bir kurban olarak etiketlendi. 15 yıl sonra Kanai Sarasa ve Saeki Fumi tesadüfen tanışırlar.

Sitemiz üzerinden The Wandering Moon izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

The Wandering Moon Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

The Wandering Moon Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.