242 Görüntülenme
Thor 3 Ragnarok izle
7.9 IMDB Puanı

Thor 3 Ragnarok izle

(Thor: Ragnarok)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Walt Disney Pictures, Marvel Studios, Government of Australia
  • Film Süresi 130 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Eric Pearson, Craig Kyle, Christopher L. Yost
Ödüller 6 ödül & 49 Adaylık.
Tanrı Odin'in artık vaktinin dolmasıyla birlikte Thor ve Loki baş başa kaldıklarını düşündükleri sırada kız kardeşleri ölüm tanrıçası Hela gelip asgard'ı ele geçirir. Sürgüne giden Thor burada eski bir dost ile karşılaşıp savaşmak zorunda kalsa da Asgard'ın Rangarök'den kaçış şansının olmadığını da fark edecektir.

Sitemiz üzerinden Thor 3 Ragnarok izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Thor 3 Ragnarok izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Thor 3 Ragnarok izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.
Etiketler: