Moly Dublaj Moly Altyazı
284 Görüntülenme
Too Old for Fairy Tales izle
5.9 IMDB Puanı

Too Old for Fairy Tales izle

(Za duzy na bajki)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Pokromski Studio, Mazowiecki i Warszawski Fundusz Filmowy, Mazowiecki Instytut Kultury
  • Film Süresi 106 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Agnieszka Dabrowska
Waldek'in ağırlıklı olarak bilgisayar oyunlarıyla dolu hayatında gerçek bir deprem yaşanıyor. Annem yokluğunda, ona şimdiye kadar yabancı olan disiplini uygulayan ve yeni görevler yükleyen çılgın ve öngörülemeyen bir teyzenin bakımı altında kalır. Ancak sıra dışı bir akraba Waldek'e gerçek bir hayatta kalma kampı sağlasa da, çocuk da ondan en değerli hayat dersini alır.

Sitemiz üzerinden Too Old for Fairy Tales izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Too Old for Fairy Tales Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Too Old for Fairy Tales Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.