Moly Dublaj Moly Altyazı
308 Görüntülenme
Üç Bin Yıllık Bekleyiş – Three Thousand Years of Longing izle
6.9 IMDB Puanı

Üç Bin Yıllık Bekleyiş – Three Thousand Years of Longing izle

(Three Thousand Years of Longing)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Kennedy Miller Mitchell, Kennedy Miller Productions, Metro-Goldwyn-Mayer (MGM)
  • Film Süresi 108 dakika
Yönetmen
Senaryo George Miller, Augusta Gore, A.S. Byatt
Filmde Tilda Swinton, bir kavanoza hapsedilmiş bir Cin ile karşılaşan parlak bir bilgin Alithea rolünde. İstanbulda bir otel odasında uzun bir sohbet sırasında Cin, Alitheanın özgürlüğünü kazanmasına yardım etmesi halinde üç dileğini yerine getirmek için onunla bir anlaşma yapar. Alitheanın dilekleri, zaman içinde yirmi yıl atlamayla sonuçlanır, bu arada birbirleri için beklenmedik duygular geliştirir.

Sitemiz üzerinden Üç Bin Yıllık Bekleyiş izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Üç Bin Yıllık Bekleyiş Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Üç Bin Yıllık Bekleyiş Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.

Resimler 2