Moly Dublaj Okru Dublaj SB Dublaj
173 Görüntülenme
Üç Deyince izle
7.0 IMDB Puanı

Üç Deyince izle

(On the Count of Three)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Front Porch Pictures, Morningside Entertainment, Valparaiso Pictures
  • Film Süresi 86 dakika
Kategori
Senaryo Ari Katcher, Ryan Welch
Ödüller 1 ödül & 8 Adaylık.
Hayatlarının son günlerini yaşayan iki yakın arkadaş Val ve Kevin’ın planlarını uygulamadan önce yapmaları gereken son bir iş vardır.Jerrod Carmichael’ın ilk yönetmenlik denemesinde, ‘’James White’’ ve ‘’Possessor – Possessor: Sahip’’ filmlerinde de izlediğimiz Christopher Abbott yer alıyor.

Sitemiz üzerinden Üç Deyince izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Üç Deyince izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Üç Deyince izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.