Moly Altyazı Okru Altyazı SB Altyazı
175 Görüntülenme
UFO Sweden izle
6.6 IMDB Puanı

UFO Sweden izle

(UFO Sweden)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 115 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Victor Danell, Jimmy Nivrén Olsson
Koruyucu aileye yerleştirilen genç asi, babasının ölmediğinden ve UFO'lar tarafından kaçırıldığından şüphelendiğinde, gerçeği öğrenmek için bir UFO derneğinden yardım alır. Birlikte, onları kanun sınırlarının çok ötesine ve UFO keşif gezileri, komplolar ve açıklanamaz fenomenlerle dolu bir dünyaya götüren riskli bir maceraya atılırlar.

Sitemiz üzerinden UFO Sweden izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

UFO Sweden izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

UFO Sweden izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.