Moly Okru
394 Görüntülenme
Untrapped: The Story of Lil Baby izle
6.4 IMDB Puanı

Untrapped: The Story of Lil Baby izle

(Untrapped: The Story of Lil Baby)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Buffalo 8 Productions
  • Film Süresi 93 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Karam Gill
Yönetmen Karam Gill, yıllarca daha önce görülmemiş görüntülerle, Lil Baby'nin yerel Atlanta dolandırıcılığından hip-hop'un en büyük yıldızlarından biri ve pop kültürünün değişim için en önemli seslerinden biri olmaya dönüşüm yolculuğunu izliyor.

Sitemiz üzerinden Untrapped: The Story of Lil Baby izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Untrapped: The Story of Lil Baby izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Untrapped: The Story of Lil Baby izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.