393 Görüntülenme
Vanishing izle
5.3 IMDB Puanı

Vanishing izle

(Vanishing)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi The French Connection, Keystone Films
  • Film Süresi 88 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Peter May, Denis Dercourt, Marion Doussot
Bir dizi korkunç cinayet Seul'ü vurduğunda, Kore soruşturma polisinin cesetleri tanımak için devrim niteliğinde bir teknik geliştiren dünyaca ünlü Fransız doktor Alice Launey'den yardım istemekten başka seçeneği yoktur. Yolda daha fazla ceset ve ortaya çıkarılan gizemli bir organ kaçakçılığı çetesiyle, sabah sakinliğinde işler daha da tehlikeli bir hal almak üzere…

Sitemiz üzerinden Vanishing izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Vanishing izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Vanishing izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.