206 Görüntülenme
Villada Aşk – Love in the Villa izle
5.5 IMDB Puanı

Villada Aşk – Love in the Villa izle

(Love in the Villa)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Off Camera Entertainment, Grumpy Entertainment, Netflix Studios
  • Film Süresi 114 dakika
Kategori
Senaryo Mark Steven Johnson
Genç bir kadın, bir ayrılıktan sonra romantik Verona, İtalya'ya bir geziye çıkar, ancak rezerve ettiği villanın çifte rezerve edildiğini öğrenir ve tatilini alaycı bir İngiliz adamla paylaşmak zorunda kalır.

Sitemiz üzerinden Villada Aşk – Love in the Villa izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Villada Aşk – Love in the Villa Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Villada Aşk – Love in the Villa Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.