Moly Okru
584 Görüntülenme
Virus-32 izle
5.6 IMDB Puanı

Virus-32 izle

(Virus-32)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Aeroplano Cine, Mother Superior
  • Film Süresi 90 dakika
Kategori
Senaryo Juma Fodde, Gustavo Hernández
İnsanları süper insan yapan fakat aynı zamanda da çok ölümcül bir hale getiren zombi virüsü hızla yayılıp şehirleri ele geçirmektedir. Bu dönemlerde yaşamakta olan Iris isimli bir adam ve kızı tam da zombilerin ortasında kalacaklardır. Fakat Iris kızı ve ailesi için büyük bir mücadele verecektir.

Sitemiz üzerinden Virus-32 izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Virus-32 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Virus-32 Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.