355 Görüntülenme
Wendell ve Wild – Wendell & Wild izle
7.2 IMDB Puanı

Wendell ve Wild – Wendell & Wild izle

(Wendell & Wild)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Artists First, Gotham Group, Monkeypaw Productions
  • Film Süresi 105 dakika
Yönetmen
Senaryo Henry Selick, Jordan Peele, Clay McLeod Chapman
Henry Selick ve Jordan Peelenin nefis tuhaflıktaki yaratıcı zihinlerinin ürünü olan Wendell ve Wild, entrikacı iblis kardeşler Wendell ile Wildın öyküsünü anlatan bir animasyon. İki kardeş, yaşayanların dünyasına gitmek için, suçluluk hissiyle kıvranan bıçkın genç Kat Elliottan yardım ister. Ancak Katin yardımı karşılığında istediği şey, son derece tuhaf ve komikliklerle dolu benzersiz bir macerayı beraberinde getirir.

Sitemiz üzerinden Wendell ve Wild – Wendell & Wild izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Wendell ve Wild – Wendell & Wild izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Wendell ve Wild – Wendell & Wild izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.