270 Görüntülenme
White Paradise izle
6.7 IMDB Puanı

White Paradise izle

(White Paradise)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Les Films Velvet, Baxter FIlms, Canal+
  • Film Süresi 93 dakika
Kategori
Senaryo Clément Peny, Guillaume Renusson
Dul bir kadın olan Samuel, 7 yaşındaki kızına tek başına bakıyor. Bunalmış ve stresli bir halde, karısıyla birlikte İtalyan Alpleri'nde tadilatta olduğu bir dağ evinde izole olmaya karar verir. Göçmenleri yakalamak için polise yardım eden yerel halkın öfkesine kayıtsız kalan Afganistan'dan kaçan bir kadınla karşılaşır. Samuel, birkaç saat süreceğini düşünerek onun sınıra ulaşmasına yardım etmeye karar verir. Ancak saldırgan bir grup adam peşlerinden gelir…

Sitemiz üzerinden White Paradise izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

White Paradise Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

White Paradise Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.