783 Görüntülenme
Wifelike izle
4.9 IMDB Puanı

Wifelike izle

(Wifelike)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi SP Media Group, Wonder Street
  • Film Süresi 105 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo James Bird
Yakın gelecekte kederli bir dedektif, karaborsada yapay insanlarla ticaret yapan suçluların peşine düşer. Yapay zeka sömürüsünü sona erdirme mücadelesinde, bir yeraltı direnişi, arkadaşı olarak atanan yapay insanın rahmetli karısı gibi davranması için programlamasını sabote ederek ona sızmaya çalışır. Hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı bir dünyada geçmiş bir yaşamın anıları su yüzüne çıkmaya başlayınca gerçekliğini sorgulamaya başlar.

Sitemiz üzerinden Wifelike izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Wifelike izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Wifelike izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.