Moly Okru
171 Görüntülenme
Winter Boy izle
7.0 IMDB Puanı

Winter Boy izle

(Winter Boy)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Les Films Pelléas, France 2 Cinéma, Auvergne Rhône-Alpes Cinéma
  • Film Süresi 122 dakika
Kategori
Senaryo Christophe Honoré
Ödüller 1 ödül & 5 Adaylık.
Lucas, intihar olabilecek ya da olmayabilecek bir kazada babasının ani ve beklenmedik ölümüyle mücadele eden 17 yaşında eşcinsel bir gençtir. Hayatını evcilleştirilmesi gereken vahşi bir hayvan olarak görüyor. Paris'e yerleşmiş bir erkek kardeş ve artık yalnız yaşadığı bir anne arasında kalan Lucas, umudu ve aşkı yeniden keşfetmek için savaşmak zorunda kalacak.

Sitemiz üzerinden Winter Boy izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Winter Boy izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Winter Boy izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.