252 Görüntülenme
Yağmurdan Kaçarken – Granizo izle
5.6 IMDB Puanı

Yağmurdan Kaçarken – Granizo izle

(All Hail)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Infinity Hill, Kuarzo Entertainment Argentina, Leyenda Films
  • Film Süresi 118 dakika
Kategori
Senaryo Fernando Balmayor, Nicolás Giacobone
Ünlü bir televizyon hava durumu sunucusu olan Miguel Flores, korkunç bir dolu fırtınasını tahmin edemediğinde bir numaralı halk düşmanı olur. Başkentten doğduğu Córdoba'ya kaçmak için büyük şehir Buenos Aires'ten ayrılmaya zorlanır. Sonuç, insani olduğu kadar saçma bir yeniden keşif yolculuğu olacaktır.

Sitemiz üzerinden Yağmurdan Kaçarken – Granizo izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Yağmurdan Kaçarken – Granizo Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Yağmurdan Kaçarken – Granizo Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.