Moly Okru
358 Görüntülenme
Yalanlar ve Gerçekler izle
6.8 IMDB Puanı

Yalanlar ve Gerçekler izle

(Zui hou zhen xiang)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Bole Film
  • Film Süresi 120 dakika
Kategori
Eski bir haber spikeri Liu Li-min, masumiyetini savunan kaçak bir mahkum Zhang Zheng-yi tarafından rehin alınır. Liu'nun şaşkınlığına göre Zhang, Liu'nun ayrılan karısı tarafından kendisine bulaştığını iddia ediyor. Bu nedenle Liu, Zhang ile iş birliği yapar ve sevgilisinin suçtan aklanmasına yardımcı olmak için Zhang'ın cinayet davasını yeniden araştırır. Ancak, davanın özüne ne kadar inerlerse, gerçek onların ulaşamayacakları noktadan o kadar uzaklaşır.

Sitemiz üzerinden Yalanlar ve Gerçekler izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Yalanlar ve Gerçekler Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Yalanlar ve Gerçekler Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.