271 Görüntülenme
Yalnız Bir Evin Kahkahası – The Good House izle
6.5 IMDB Puanı

Yalnız Bir Evin Kahkahası – The Good House izle

(The Good House)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Amblin Partners, Tribeca Productions, FilmNation Entertainment
  • Film Süresi 104 dakika
Kategori
Senaryo Thomas Bezucha, Maya Forbes, Wallace Wolodarsky
Ödüller 1 ödül
Hildy’nin duygusal iniş çıkışlardan uzak dengeli devam eden yaşamı, lisedeki aşkı Frank Getchell ile yeniden aşk yaşamaya başlamasıyla değişmeye başlar, dahası her şey birinin pervasız davranışları yüzünden içinden çıkılmaz bir hal alacaktır. Uzun süredir saklı kalan duygularını hatırlayan ve ailesi hakkında sırları ortaya dökülen Hildy, onlarca yıldır yüzleşmekten kaçtığı tek insanla yani kendisiyle hesaplaşmak zorunda kalır.

Sitemiz üzerinden Yalnız Bir Evin Kahkahası – The Good House izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Yalnız Bir Evin Kahkahası – The Good House izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Yalnız Bir Evin Kahkahası – The Good House izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.
lordcasino filmmodu