Henüz video eklenmemiş.
538 Görüntülenme
Yetenekli Bay Cage izle
7.0 IMDB Puanı

Yetenekli Bay Cage izle

(The Unbearable Weight of Massive Talent)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Burr! Productions, Embassy Films, Lionsgate
  • Film Süresi 107 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Tom Gormican, Kevin Etten
Artık istediği işleri alamaz olan ve parası da suyunu çekmeye başlayan Nic Cage, kendisinin büyük bir hayranı olan zengin Javinin doğum gününe katılması için gelen $1 milyonluk teklifi kabul eder. Javi ile iyi anlaşan Cage, CIA tarafından Javinin mafyatik yanını öğrenen ve CIA için gizli ajanlık yapmak durumunda kalır.

Sitemiz üzerinden Yetenekli Bay Cage izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Yetenekli Bay Cage Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Yetenekli Bay Cage Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.