Tesla Player Tesla Altyazı
173 Görüntülenme
Yırtıcı Kuşlar ve Muhteşem Harley Quinn izle
6.0 IMDB Puanı

Yırtıcı Kuşlar ve Muhteşem Harley Quinn izle

(Birds of Prey)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Clubhouse Pictures (II), DC Entertainment, Kroll & Co. Entertainment
  • Film Süresi 109 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Christina Hodson, Paul Dini, Bruce Timm
Ödüller 18 ödül & 83 Adaylık.
Bir polis, bir sarışın, bir psikopat ve bir mafya prensesi hakkındaki şu hikayeyi duymuş muydunuz? Yırtıcı Kuşlar (Ve Muhteşem Harley Quinn), bizzat Harley'in anlattığı ve yalnızca onun anlatabileceği çarpık bir öyküdür. Gotham’ın en şeytani kötülerinden biri olan Roman Sionis ve onun sadist sağ kolu Zsasz, Cass adında genç bir kızı hedef alır. Cass'ı ararken şehrin karanlık bölgelerinin altını üstüne getirirler. Harley, Huntress, Canary ve Renee Montoya’nın yolları kesişir ve bu alışılmadık dörtlü Roman'ı ortadan kaldırmak için bir takım oluşturmaktan başka seçenek bulamazlar.

Sitemiz üzerinden Yırtıcı Kuşlar ve Muhteşem Harley Quinn izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Yırtıcı Kuşlar ve Muhteşem Harley Quinn izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Yırtıcı Kuşlar ve Muhteşem Harley Quinn izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.