340 Görüntülenme
Zor Oyun izle
3.0 IMDB Puanı

Zor Oyun izle

(Survive the Game)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Lionsgate, Grindstone Entertainment Group, Emmett/Furla/Oasis Films (EFO Films)
  • Film Süresi 97 dakika
Kategori
Senaryo Ross Peacock
Ödüller 1 ödül & 2 Adaylık.
Polis David ters giden bir uyuşturucu baskınında yaralanınca, ortağı Cal onu vuran iki suçlunun peşine düşer. Hepsi sorunlu veteriner Ericin sahip olduğu ücra bir çiftliğe inerler ve Cal ve Eric savunma planları yaparken, yaralı Davidle birlikte çeteden daha fazlası gelir. Sayıca az olan üç kahraman, uyuşturucu taciri çetesini devirmek için gizlilik, zeka ve iyi ateş etmelidir.

Sitemiz üzerinden Zor Oyun izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Zor Oyun izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Zor Oyun izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.