512 Görüntülenme
Çaresizler Çetesi – Desperate Riders izle
3.0 IMDB Puanı

Çaresizler Çetesi – Desperate Riders izle

(The Desperate Riders)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Feifer Worldwide, Milestone Studios
  • Film Süresi 90 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Lee Martin, Lee Martin
Başrollerini Trace Adkins, Tom Berenger ve Drew Waters'ın paylaştığı bu Western'de, yalnız bir kahraman ve bir keskin nişancı, annesi bir haydut tarafından kaçırılan bir çocuğa annesini kurtarmaya yardım eder.

Sitemiz üzerinden Çaresizler Çetesi – Desperate Riders izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Çaresizler Çetesi – Desperate Riders Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Çaresizler Çetesi – Desperate Riders Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.