TeslaPLAY TeslaMoly
317 Görüntülenme
Harry Potter 5 Zümrüdüanka Yoldaşlığı izle
7.5 IMDB Puanı

Harry Potter 5 Zümrüdüanka Yoldaşlığı izle

(Harry Potter and the Order of the Phoenix)
Yönetmen
Senaryo Michael Goldenberg, J.K. Rowling
Ödüller 2 BAFTA Film 17 wins & 47 nominations total.Nominated for 2 BAFTA Film 17 ödül & 47 Adaylık. total
Harry Potter okulda sürekli zorlu süreçlerden geçerek hayatta kalmaya çalışırken öte yandan Lord voldemortun geri döndüğüne dair söylentiler çıkmış ve büyü bakanı bu durumu kabul etmemiştir. Okul müdürü Dambuldoreyi koltuğunda yeri olmakla suçlayan Fitch, Hogwarst'a savaş açmıştır. Harry Potter 5 Zümrüdüanka Yoldaşlığı büyük bir savaşın gelecek habercisidir.

Sitemiz üzerinden Harry Potter 5 Zümrüdüanka Yoldaşlığı izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Harry Potter 5 Zümrüdüanka Yoldaşlığı Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Harry Potter 5 Zümrüdüanka Yoldaşlığı Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.