Henüz video eklenmemiş.
546 Görüntülenme
Harry Potter 8 izle
8.1 IMDB Puanı

Harry Potter 8 izle

(Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2)
Yönetmen
Senaryo Steve Kloves, J.K. Rowling
Ödüller 3 Oscar Adaylığı. 46 ödül & 94 adaylık. total
Serinin son filmi ve bu hikayenin bittiği yer. Voldemort okuluda ele geçirmiştir. Fakat Harry geri dönüp voldemortu yok etmek için tüm büyülerini tek tek yok etmeye kafaya koyuyor. Harry Potter harekete geçtiğini fark eden Voldemort tüm yandaşlarını yanına alarak büyü okuluna saldırmaya başlar. Okulu ele geçirdiğini sanan Voldemort büyük bir oyunun içerisinde olduğunu geçte olsa fark edecektir. Harry ile Voldemort'un son bağlarıda yapacakları son savaştan sonra değişecektir. Ölüm yadiğarları artık Harry'nin ellerindedir ve kader sadece Harry Potter'in elleri arasındadır.

Sitemiz üzerinden Harry Potter 8 izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Harry Potter 8 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Harry Potter 8 Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.