214 Görüntülenme
I’m Charlie Walker izle
5.8 IMDB Puanı

I’m Charlie Walker izle

(I'm Charlie Walker)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi FAMM Films
  • Film Süresi 78 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Patrick Gilles
Ödüller 3 ödül
1971 sonrası sivil haklar San Francisco, siyah bir Kore Savaşı gazisi ve ailesinin ekonomik bağımsızlık hayallerini ve kendi "patronu" olma şansını gerçekleştirmesi için mükemmel bir yer gibi görünüyordu. Charlie Walker ne kadar saf olduğunu yakında anlayacaktı. Sahtekarlar ve karşı çıkanlarla dolu bir şehirde, "Hayır"ı cevap olarak kabul etmeyi reddetti. Felaket bir felaket, daha önce siyah bir adama hiç açılmamış bir kapıyı açana kadar. Bu, o kapıdan iki ayağıyla içeri girdiğinde olanlarla ilgili bir hikaye!.

Sitemiz üzerinden I’m Charlie Walker izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

I’m Charlie Walker Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

I’m Charlie Walker Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.