106 Görüntülenme
Harry Potter 1 izle
7.6 IMDB Puanı

Harry Potter 1 izle

(Harry Potter and the Sorcerer's Stone)
Kategori
Yönetmen
Senaryo J.K. Rowling, Steve Kloves
Ödüller 3 Oscar Adaylığı. 17 ödül & 69 adaylık. total
Fantastik film izlemek isteyenlerin bir birine önerdiği yediden yetmişe herkesin sevgilisi Harry Potter tüm zamanların en çok okunan kitabı ve en çok hasılat bırakan filmi olarak karşımıza geliyor. Harry Potter ailesi karanlık lord tarafından katledilen bir büyücü çocuktur. Ailesinin ölümünün ardından teyzesi ve eniştesiyle yaşamaya başlayan Harry yaşı geldiğinde artık büyü okuluna gitmesi gerekmektedir.

Sitemiz üzerinden Harry Potter 1 izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Harry Potter 1 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Harry Potter 1 Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.
dizipal celtabit