913 Görüntülenme
Geleceğe Dönüş 1 – Back to the Future izle
8.6 IMDB Puanı

Geleceğe Dönüş 1 – Back to the Future izle

(Back to the Future)
Yönetmen
Senaryo Robert Zemeckis, Bob Gale
Ödüller 1 Oscar Kazandı. 22 ödül & 25 adaylık. total
Serinin ilk filmi 1985 Amerikan yapımı bilim kurgu, komedi ve macera türlerini ele almıştır. Marty McFly ile Doktor Doc'un arkadaşlıkları bir gece gelen telefon ile değişecektir. Doktor geleceğe gidebilecek bir Deloreyn aracı zaman makinesine çevirmiştir. Gelecekte neler olacağını gören Marty olanları düzeltmek için harekete geçsede oldukça zor yollardan geçecektir.

Sitemiz üzerinden Geleceğe Dönüş 1 - Back to the Future izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Geleceğe Dönüş 1 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Geleceğe Dönüş 1 Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.