TeslaPlay Altyazılı
377 Görüntülenme
Geleceğe Dönüş 2 – Back to the Future 2 izle
7.9 IMDB Puanı

Geleceğe Dönüş 2 – Back to the Future 2 izle

(Back to the Future Part II)
Yönetmen
Senaryo Robert Zemeckis, Bob Gale
Ödüller 1 Oscar Adaylığı. 9 ödül & 9 adaylık. total
2015'i ziyaret ettikten sonra Marty McFly, 1985'teki feci değişiklikleri önlemek için 1955'e yaptığı ziyareti tekrarlamak zorunda kalır. Doktor bu durumun olacağını bilse bile mecbur Marty ile birlikte bu yolculuğa çıkar çünkü kendisininde aklını kaçırdığını görmüştür.

Sitemiz üzerinden Geleceğe Dönüş 2 - Back to the Future 2 izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Geleceğe Dönüş 2 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Geleceğe Dönüş 2 Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.