TeslaPLay Altyazılı
391 Görüntülenme
Geleceğe Dönüş 3 – Back to the Future 3 izle
7.4 IMDB Puanı

Geleceğe Dönüş 3 – Back to the Future 3 izle

(Back to the Future Part III)
Yönetmen
Senaryo Robert Zemeckis, Bob Gale
Ödüller 5 ödül & 11 Adaylık.
1955'te mahsur kalan Marty McFly, 1885'te Doc Brown'ın ölümünü öğrenir ve onu kurtarmak için zamanda geriye gitmesi gerekir. DeLorean için hazırda yakıt bulunmadığından, ikisinin Emmett öldürülmeden önce Eski Batı'dan nasıl kaçacaklarını bulmaları gerekir.

Sitemiz üzerinden Geleceğe Dönüş 3 - Back to the Future 3 izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Geleceğe Dönüş 3 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Geleceğe Dönüş 3 Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.