Henüz video eklenmemiş.
391 Görüntülenme
Ride On izle
6.5 IMDB Puanı

Ride On izle

(Ride On)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Alibaba Pictures, Beijing Hairun Pictures Company, China Film Co., Ltd.
  • Film Süresi 126 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Larry Yang
Bir zamanların güzeli, şimdi ise perişan Dragon Tiger dövüş sanatçısı Lao Luo, sevgili atı Red Rabbit ile yaşıyor. Red Rabbit'in de dahil olduğu bir borç anlaşmazlığı nedeniyle "baba-oğul ayrılığı" kriziyle karşı karşıya kalır. Çaresizlik içindeki Lao Luo, onu yıllardır yanlış anlayan kızı Bao ve erkek arkadaşı Naihua'dan yardım ister. Üç kişi ve bir atın kendi kendine yetme yolunda pek çok şaka yaparlar ve yavaş yavaş birbirlerine yaklaşırlar.

Sitemiz üzerinden Ride On izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Ride On Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Ride On Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.